Jak połączyć się z drukarką Brother przez WiFi?

Cześć, nazywam się Jakub i chcę porozmawiać z Tobą o tym, jak podłączyć drukarkę Brother do wifi. Jak już pewnie wiesz, istnieje kilka różnych sposobów, aby podłączyć drukarkę Brother do wifi, ale istnieje kilka różnych sposobów, że można podłączyć drukarkę przez wifi.

Będę przechodził przez trzy metody podłączania drukarki Brother do wifi: 1) Przy użyciu komputera; 2) Przez podłączenie bezpośrednio do routera; 3) Przez podłączenie przez most bezprzewodowy.

1) Podłączenie za pomocą komputera: Aby podłączyć drukarkę Brother za pomocą komputera PC musimy najpierw zainstalować oprogramowanie na komputerze. Wejdź online na stronę brother.com i wybierz swój model z listy Printers & All in one devices, następnie z menu po lewej stronie wybierz „Software & Drivers”. Zostaniesz przekierowany do strony pobierania, która pozwoli Ci wybrać odpowiednią wersję dla Twojego systemu operacyjnego. Zalecamy, abyś wybrał wersję 32-bitową, jeśli używasz systemu Windows 7 lub nowszego, ponieważ zapewni to lepsze wrażenia niż w przypadku korzystania ze starszego systemu operacyjnego, takiego jak XP lub Vista. Wybierz „Brother Printer Software Download” pod „Printer Software” i pobierz go zgodnie z tym, co zostało wybrane na Twoim komputerze. Więcej na: teamowi.pl

Related Posts