Biżuteria z grawerem na prezent — jaki napis będzie strzałem w dziesiątkę?

Biżuteria z grawerem to jeden z największych hitów ostatnich lat. Jej spersonalizowany charakter sprawia, że idealnie nadaje się jako prezent dla bliskiej osoby. Zastanawiasz się, jaki tekst wygrawerować np. na zawieszce? Poznaj kilka popularnych pomysłów na wyjątkowy napis umieszczony na biżuterii.

 

Ważna data

Wygrawerowanie na biżuterii ważnej dla bliskiej osoby daty to bardzo subtelny i dyskretny pomysł. Taki napis dla nieznajomego będzie po prostu zwykłą datą. Dla obdarowanego może natomiast mieć ogromne znaczenie. Przykładowo ze strony https://bissu.pl/ można wybrać zawieszkę z literką, która jest inicjałem imienia dziecka, i umieścić na niej datę narodzin pociechy. W przypadku par świetnie sprawdzi się np. grawer z datą pierwszego spotkania.

 

Dedykacja

Fanom spersonalizowanych prezentów z pewnością przypadnie do gustu biżuteria z dedykacją. Tekst na zawieszce może po prostu informować, kto i z jakiej okazji podarował np. bransoletkę bądź naszyjnik. Można jednak równie dobrze zdecydować się na nieco bardziej osobistą dedykację, która może być np. wyznaniem miłości, podziękowaniem za lata przyjaźni czy też okazaniem dumy z sukcesów bliskiej osoby.

 

Sentencja

Jeśli rozmiar biżuterii pozwala na umieszczenie nieco dłuższego tekstu, to warto pomyśleć o wygrawerowaniu wyjątkowej sentencji. Napis na biżuterii ze sklepu online Bissu może być np. ulubionym cytatem obdarowanej osoby. Można również wybrać złotą myśl, która po prostu pasuje do okazji, czyli np. rocznicy ślubu bądź ukończenia szkoły.