Czym można ocieplić drzwi?

Drzwi są punktem wejścia dla strat ciepła, a zimą chcemy zatrzymać jak najwięcej zimnego powietrza na zewnątrz. Latem nie chcemy, aby dom zbytnio się nagrzewał, gdy na zewnątrz jest gorąco, a my próbujemy schłodzić wnętrze. Aby zaizolować i zabezpieczyć nasze drzwi, możemy użyć wielu różnych materiałów. Najprostszą rzeczą do zrobienia byłoby kupić kilka pasków pogodowych w sklepie z narzędziami lub domu poprawy. To pomoże utrzymać zimne powietrze na zewnątrz w zimie i uwięzić ciepło wewnątrz w lecie. Nie jest to bardzo stylowe, ale pomoże.

Możemy również dodać zamiatanie drzwi, które toczą się na podłodze pod i wokół naszych drzwi, aby utrzymać przeciągi od przychodzenia pod nimi. Są one łatwe do zainstalowania, ale faktycznie działają najlepiej, jeśli zainstalować je podczas przebudowy domu, zamiast próbować doposażyć je po ścianach zostały zbudowane.

Chłodzenie domu podczas zimowych miesięcy bez klimatyzacji jest o wiele łatwiejsze, jeśli wyczyścisz swój kominek i użyjesz go do uzupełnienia ciepła (i atmosfery!). Raz w roku przed zimą, powinieneś pozbyć się popiołu pozostałego po czyszczeniu kominka i wyjąć kratkę, aby nie było luźnych kawałków, które mogłyby wpaść do środka. Więcej na lovihomi.pl

Related Posts