Modne dekoracje świąteczne do każdego ogrodu

Boże Narodzenie to jeden z najwspanialszych okresów w roku! Jako służba publiczna, chcę podzielić się kilkoma pomysłami na dekoracje świąteczne, które sprawią, że Ty – i Twój ogród – będziecie wyglądać wspaniale.

Najlepszym sposobem na ubranie ogrodu na święta jest użycie unikalnych, ręcznie robionych lub zabytkowych elementów. Piękne dekoracje można znaleźć na pchlich targach i w sklepach z używanymi rzeczami. Oczywiście, możesz skończyć płacąc trochę więcej za coś takiego niż gdybyś kupił coś nowego, ale warto, ponieważ te rodzaje dekoracji mają o wiele więcej charakteru. Są one również wykonane do ostatniego, więc będą one wokół długo po sezonie wakacyjnym minęło.

Jeśli nie jesteś fanem przeglądania sklepów z antykami lub chodzenia na wyprzedaże garażowe, istnieje wiele innych sposobów, aby Twój ogród błyszczał o tej porze roku. Jeśli już zajmujesz się ogrodnictwem, dlaczego nie zainwestować w nowe rośliny, które są bardziej świąteczne? Aby stworzyć czynnik „wow”, wybierz rośliny o pięknej czerwieni i zieleni i wymieszaj je z białymi lampkami i pomalowanymi na biało doniczkami. Ten rodzaj dekoracji będzie naprawdę pop obok zielonej trawy lub brązowej ziemi. Możesz nawet użyć efektu warstwowego, sadząc kilka mniejszych roślin w doniczce i umieszczając je na wierzchu większej z nich. Więcej na: interiornews.pl