Jak bezpiecznie bawić się w zimie?

Czy potrzebujesz kilku zimowych gier sportowych dla dzieci? W tym artykule przyjrzyjmy się niektórym z najpopularniejszych zabawnych gier zimowych dla dzieci, które możesz wypróbować ze swoją rodziną.

Jest słoneczny, zimny dzień i nie ma lepszego miejsca do przebywania niż na zewnątrz. Więc złap swoje dzieci i przygotuj się na niektóre sporty zimowe!

1. Walka na śnieżki

Walki na śnieżki to jeden z najlepszych sposobów na zabawę na zewnątrz w zimie. Jest to gra, w którą można grać indywidualnie, lub w grupie lub dwóch. Wszystko czego potrzebujesz to śnieg i wiadro śnieżnych kul. W tej grze chodzi o umiejętności, więc upewnij się, że nie uderzysz nikogo kulą bezpośrednio w twarz lub ciało, ponieważ może to ich zranić. Jest to również jedyny czas, kiedy dopuszczalne będzie rzucanie śnieżkami w domy lub samochody ludzi.

2. Budowanie Igloo

Ta gra wymaga więcej osób niż tylko członków Twojej rodziny, tak aby każdy zaangażował się w budowanie igloo razem. Będziesz miał mnóstwo zabawy tworząc swój własny mały świat ze śniegu i lodu, ale upewnij się, że każdy ma odpowiednią odzież przed wyjściem na zewnątrz, ponieważ nie chcesz, aby ktoś złapał przeziębienie podczas zabawy! Więcej na hobbyhood.pl

Related Posts