Jaka książka na prezent dla koleżanki?

Często, gdy próbujemy wybrać książkę dla przyjaciela lub członka rodziny, jesteśmy w kropce. Co lubią? Co już czytali? Czy czytali już coś, co nam się podobało? Czy zrozumieją nasze poczucie humoru, a jeśli tak, to czy to wystarczający powód, by dać im tę książkę? A może powinniśmy oszczędzić sobie ryzyka i po prostu kupić coś praktycznego?

Kiedyś odbyłam taką rozmowę z mężem na temat kupienia czegoś mojemu teściowi na święta. To starszy pan, który lubi oglądać sport i śledzić bieżące wydarzenia w gazecie. Czułam, że pewnie ucieszyłoby go coś zabawnego. Ale co jeśli tego nie dostanie? Mój mąż zrobił się kreatywny i zasugerował, że kupię mu książkę zatytułowaną ” Everything Explained Through Flow Charts .” Pomyślałem, że to świetny pomysł, ponieważ był zabawny, ale także na temat (mój teść lubi czytać).

Nie jestem pewien, co mój teść dostał w końcu, ale jestem pewien, że mogliśmy wymyślić coś zabawnego, ale wciąż w zasięgu jego zainteresowań. Tak długo, jak jest to w zasięgu ogólnej wiedzy twojego czytelnika, naprawdę nie możesz się pomylić, kupując im coś zabawnego! Więcej na joysy.pl

Related Posts