Jaka książka na prezent dla mężczyzny?

Więc szukasz wspaniałego prezentu świątecznego dla kogoś, ale nie wiesz, co dostać. Osoba, dla której kupujesz, jest mężczyzną i jako taka, nikt tak naprawdę nie wie, czego chce. Cóż, nie szukaj dalej! Oto lista wspaniałych książek, które każdy mężczyzna chciałby otrzymać.

Fikcja:

1) American Gods przez Neil Gaiman – Ta książka podąża excon Shadow, który spotyka tajemniczego pana Wednesday. Cień dowiaduje się, że środa jest w rzeczywistości bogiem z innego kraju i przybył do Ameryki. Razem walczą z innymi bogami, którzy próbują zająć ich miejsce w nowym świecie. Ta powieść ma ciekawą fabułę i wspaniałe postacie i jest pewien, aby utrzymać każdy człowiek hakowane do ostatniej strony.

2) Redwall przez Brian Jacques – Szukasz czegoś zupełnie innego? Wtedy to jest książka dla Ciebie! Redwall następuje wiele myszy, które żyją w spokojnym opactwie, aż pewnego dnia horda szczurów zaatakować opactwo. Dzielne myszy muszą bronić swojego domu przed tymi nikczemnymi stworzeniami. Napisana dla dzieci, ta seria jest kochana zarówno przez dorosłych jak i dzieci od ponad 20 lat!

3) Hrabia Monte Cristo Alexandre Dumas – Ta klasyczna książka opowiada historię Edmonda Dantesa

Więcej na catchlife.pl

Related Posts