Jakie czapki pasują do krótkich włosów?

Jestem wielką osobą od kapeluszy. To prawda. Mieszkam w mieście, w którym przez połowę roku jest zimno i mam dużo włosów, więc to była tylko kwestia czasu. Chociaż uwielbiam moje wełniane fedory, nie pasują one do moich krótkich włosów – moje opcje są więc ograniczone.

Najważniejsze jest to, że nie chcesz nosić czapki z daszkiem z krótkimi włosami, ponieważ będzie ona wyglądać jak zła fryzura (chyba, że jest to ta ).

Dobrą zasadą dla mnie osobiście jest to, że jeśli nie mogę ściągnąć czapki na całą drogę w dół nad moimi uszami i brwiami, to nie działa. Oczywiście, istnieją świetne ocieplacze na uszy i zawsze możesz naciągnąć czapkę na czoło, gdy wiatr szczypie w uszy. Ale jeśli unikasz czapek całkowicie, to daje ci więcej opcji.

Dla mnie najlepsze są: czapka w stylu kowbojskim, ten styl lub ten styl. Wiele z nich nie ma zbyt wiele struktury, więc ich kształt jest jakby formowany przez twoją głowę i tak. Płaska czapka wygląda też po prostu lepiej przy krótkich włosach niż taka, z którą trzeba by było się męczyć (która może przechodzić przez wiele ruchów rąk podczas próby ustawienia się na głowie).

Więcej na: beasmetics.pl

Related Posts