Jakie czapki będą modne w tym sezonie?

Wraz ze zbliżającą się zimą, czas zacząć myśleć o mroźnej pogodzie. Czy szukasz nowej, modnej czapki zimowej? Czy masz ulubioną markę nakryć głowy, po które zawsze sięgasz, gdy robi się chłodno? Niezależnie od tego, czy szukasz nowej czapki, czy klasycznej, oto kilka trendów, o których warto pamiętać w tym sezonie.

Jak to często bywa, męskie i damskie kapelusze z sezonu jesiennego powinny pojawić się w tym chłodniejszym sezonie. Fedora, która była popularna wśród pań w zeszłym roku, w tym roku będzie się pojawiać zarówno na kobietach, jak i mężczyznach. Dzięki temu ci, którym nie udało się jej zdobyć w zeszłym roku, będą mieli kolejną szansę na dodanie tego klasycznego zimowego dodatku do swojej garderoby. Podobnie czapka typu newsboy (szeroko spopularyzowana przez film Wielki Gatsby) ma pojawić się zarówno u mężczyzn jak i kobiet szukających alternatywy dla czapki czy czapki narciarskiej.

Odzież sportowa również cieszy się ostatnio coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów mody i tak będzie również tej jesieni. Podczas gdy odzież sportowa od dawna jest popularna wśród męskich fashionistów, możemy się spodziewać, że więcej kobiet również będzie nosiło sportowy strój. Więcej na: creastyle.pl

Related Posts