Jakie nakrycie głowy dla 60 latki?

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupów czapki. Jaki rodzaj odzieży nosisz zazwyczaj? Jakie masz rysy twarzy? Czy masz jakieś włosy? Czy starasz się trzymać włosy w ukryciu, czy chcesz, aby były widoczne?

Czapki zimowe są dostępne w wielu różnych stylach, ale utrzymanie ciepła na twarzy i głowie to w zasadzie jedyne zadanie, jakie spełniają. Dlatego najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o wyborze czapki jest to, czy rzeczywiście będzie ona utrzymywać ciepło na twarzy i głowie. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli twoje rysy twarzy obejmują długie, gęste rzęsy (jak moje), które mają tendencję do sprawiania, że wszystko, co zakrywa moje oczy, nie chroni mojej twarzy tak dobrze, jak powinno.

To jest typ czapki zimowej, którą mam już od około 15 lat:

Jest to prosta czapka wykonana z akrylu, co oznacza, że nie jest zbyt gorąca do użytku w pomieszczeniach w zimie. Oznacza to również, że mogę jej używać przez cały rok do takich aktywności jak jazda na rowerze czy snowboardzie i nie muszę się martwić, że zbytnio się pod nią spocę, kiedy jestem w środku podczas chłodniejszych miesięcy. Welurowy materiał chroni moją twarz przed wychłodzeniem i ogólnie jest to dla mnie doskonały wybór. Więcej na: wyjatkowystyl.pl

Related Posts