Jakie są sporty zimowe?

Kiedy większość ludzi myśli o sportach zimowych, przychodzi im na myśl „wielka czwórka”: narty, snowboard, sanki i łyżwy. Podczas gdy te wszystkie są bardzo popularne w zimie, istnieje tak wiele innych sportów, które można grać też!

Zimowe wędrówki to świetny sposób na aktywność na zewnątrz, gdy jest zimno i śnieżnie. Nie musisz robić nic innego, jak tylko chodzić po lesie, ale jest to bardziej zabawne, gdy rzucisz trochę rakiet śnieżnych lub nart biegowych. Jeśli chcesz mieć naprawdę inne doświadczenie, spróbuj snow kiteboardingu zamiast surfingu!

Rakiety śnieżne mogą wydawać się zwykłym spacerem, ale w rzeczywistości spalają dwa razy więcej kalorii na godzinę niż zwykły spacer ze względu na większy wysiłek mięśni. Jazda na nartach to również świetny trening ze względu na to, jak wielu mięśni używasz podczas jego wykonywania.

Zimowy hokej z piłką jest jednym z moich ulubionych. To jak zwykły hokej, z wyjątkiem tego, że używasz piłek tenisowych, a bramki są zwykle mniejsze niż normalne. Piłki tenisowe sprawiają, że gra nabiera szybszego tempa, a mniejsze bramki dają mniej czasu na zdobycie bramki. Siatkówka na śniegu to kolejny świetny sport, który jest bardzo popularny w zimie. Grałem w nią z moimi rodzicami, gdy byłem młody i kochałem ją wtedy i kocham ją teraz! Więcej na womactive.pl

Related Posts