Z czego są najcieplejsze rękawiczki?

Jeśli szukasz cieplejszych rękawic, rodzaj materiału jest jedną z ważnych rzeczy do rozważenia. Wełna jest bardzo ciepłym materiałem, a także bardzo oddychającym. Oznacza to, że pomoże utrzymać suche ręce, co jest pomocne w zimnej pogodzie, ponieważ ręce są bardziej narażone na przemoczenie i szybsze schłodzenie.

Jedwab to kolejna bardzo dobra opcja, ponieważ jest zarówno wygodny, jak i łatwy w pielęgnacji. Oczywiście, jedwab nie ma tendencji do zatrzymywania ciepła tak dobrze jak wełna, więc jeśli zamierzasz być na zewnątrz w bardzo zimnej pogodzie i nie chcesz, aby twoje ręce były mokre, wełna może być lepszym rozwiązaniem.

Skórzane rękawice są często doskonałym wyborem, gdy potrzebujesz ciepła bez zbędnych kilogramów. Są mniej izolujące niż inne materiały, ponieważ są cieńsze i bardziej oddychające. Grube skórzane rękawice są świetne na naprawdę niskie temperatury, ale cienkie skórzane rękawice powinny być wystarczająco ciepłe na większość zimowych dni. Nie tylko chronią dłonie przed zimnem, ale również ładnie wyglądają! Więcej na: ohmadame.pl

Related Posts